Moim celem jest poprawa zdrowia i ogólnego samopoczucia Pacjentów. Nie zawsze różne schorzenia muszą oznaczać konieczność przyjmowania całej garści leków. Prawidłowo zbilansowana dieta oparta na naturalnych produktach, jak najmniej przetworzonych, dostosowana do potrzeb Pacjenta może być wystarczającym lekarstwem. Dlatego zanim sięgniesz  po farmaceutyki skontaktuj się ze mną, pomogę Ci w bezpieczny sposób odzyskać dobre wyniki i poprawić Twój stan zdrowia.  

Biorąc pod uwagę fakt, że dla wielu z nas doba trwa za krótko, próbuję pomóc i w tym swoim Pacjentom dojeżdżając do nich. W tej sposób Pacjenci nie tracą czasu na stanie w korku czy kolejce do gabinetu, umawiam się z Pacjentem w jego domu w dogodnym dla niego terminie. Tym samym eliminuję czynnik stresogenny, otoczenie przyjazne Pacjentowi sprawia, że wizyta przebiega w dobrej atmosferze i daje mi możliwość w swobodny sposób poznania nawyków żywieniowych i stylu życia Pacjenta. 

Plany żywieniowe są dostosowane bezpośrednio dla danego Pacjenta. Przy ich układaniu biorę pod uwagę wiek, płeć, aktywność fizyczną, rodzaj wykonywanej pracy, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, umiejętności kulinarne czy upodobania smakowe. Dzięki temu dieta staje się częścią codziennego życia a nie wyrzeczeniami czy ogranieczeniami, a stan zdrowia poprawia się niepostrzeżenie.